Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Luleå SK

Följ

Luleå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 11:00

      Gällivare (borta) P-14


      13:00
    • 11:30

      Fikaförsäljning F-11


      13:30
    • 12:00

      Alviks IK (hemma) F-11


      13:30
    • 12:45

      Träning F-12


      14:00
    • 15:00

      Bortamatch mot GIF P-12


      17:00
    • 17:00

      IBFF/ÖIF (borta) P-13


      19:00
    • 17:00

      Seriematch Arvidsjaur P-11


      18:30
  • 2Sön
    • 00:00

      Lira BK BLÅ (hemma) P-10


      02:00
    • 09:00

      Träning P-18


      10:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 13:15

      Bergnäsets AIK (borta) P-10


      15:15
    • 13:30

      Bortamatch mot Haparanda P-12


      15:30
    • 13:30

      Seriematch mot IFK Luleå F-14


      15:00
    • 14:00

      Brändöns IF (hemma) F-13


      15:30
    • 14:00

      Piteå IF (hemma) F-11


      15:30
    • 14:30

      IFK Kalix (borta) Herrjuniorer


      16:30
    • 15:00

      Fikaförsäljning hemmamatch F-10


      18:00
    • 15:50

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      Älvsby IF (hemma) F-10


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam - Div 2/F17


      20:30
    • 19:15

      Träning Herr - Div 3


      21:00
  • 3Mån
    v.23
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 16:50

      Träning P-09


      18:00
    • 16:50

      Träning F-14


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam - Div 2/F17


      20:45
    • 19:30

      Sunnanå SK (hemma) Herr - Div 3


      21:30
    • 19:30

      Bollkallar/fikförsäljning herrmatch P-12


      21:30
  • 4Tis
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Lagjobb - bilbingo P-09


      21:00
    • 17:50

      Träning P-15


      19:00
    • 17:50

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:45

      Träning Herr - Div 3


      21:30
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 08:00

      NYAB:s Nationaldagscup P-15


      18:00
    • 09:30

      Träning F-17


      13:30
    • 10:30

      Nationaldagscupen F-15


      15:30
    • 14:00

      Coop cup match P-11


      15:30
    • 14:00

      Notvikens IK (hemma) F-11


      15:30
    • 15:00

      Träning F-13


      16:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning Herrjuniorer


      17:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:50

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam - Div 2/F17


      20:45
    • 19:45

      Träning Herr - Div 3


      21:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • Heldag

      Skellefteå Kraft Midnattscup P-10

    • 08:00

      Examenscupen F-15


      16:00
    • 08:00

      Midnattscup Skellefteå P-11


      23:00
    • 09:30

      Hemmamatch mot Heden P-12


      12:00
    • 09:30

      Ersboda SK (hemma) P-10


      10:30
    • 10:00

      Fikaförsäljning hemmamatch P-13


      12:00
    • 10:30

      FC Norrsken Vit (hemma) P-13


      12:30
    • 11:10

      Skellefteå FF (hemma) P-10


      12:10
    • 13:00

      Alviks IK /Bergnäsets AIK (borta) P-09


      15:00
    • 13:50

      Träning F-12


      15:15
    • 14:00

      Sammandrag 1 NYBORG (Grupp G) P-15


      18:00
    • 16:10

      Storfors AIK (borta) P-10


      17:10
  • 9Sön
    • 09:00

      Träning P-18


      10:00
    • 09:30

      Sammandrag F-15


      13:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag P-16


      13:00
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 11:00

      Älvsby IF (borta) F-11


      12:30
    • 12:00

      Överkalix IF (borta) F-10


      14:00
    • 12:00

      Överkalix IF (borta) F-10


      14:00
    • 12:30

      Seriematch mot Lira BK F-14


      14:00
    • 13:45

      Träning P-12


      15:00
    • 14:00

      Alvik (hemma) P-14


      15:30
    • 15:30

      Råneå (hemma) F-12


      16:30
    • 15:50

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      IFK Kalix (borta) Herr - Div 3


      18:00
    • 16:00

      Coop cup match Kalix P-11


      17:30
    • 18:30

      Haparanda FF (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrjuniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam - Div 2/F17


      20:30
  • 10Mån
    v.24
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 16:50

      Träning P-09


      18:00
    • 16:50

      Träning F-14


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:30

      Sunderby SK (hemma) Herr - Div 3


      21:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:50

      Träning P-09


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Piteå IF FF Vit (borta) P-13


      21:00
    • 19:30

      Överkalix IF (hemma) Herr - Div 3


      21:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 19:30

      Notvikens IK (hemma) Herr - Div 3


      21:30
    • 19:30

      Bollkallar/fikförsäljning herrmatch P-12


      21:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Farbror Davids Cup P-12

    • 08:00

      Gammelstads 9-manna cup P-11


      00:00
    • 08:00

      Sammandrag 3 Luleå (Grupp C,D och G) P-15


      18:00
    • 08:30

      Davids cup F-14


      15:30
    • 09:00

      Notvikens IK (borta) F-12


      10:00
    • 09:30

      Sammandrag F-15


      13:00
    • 10:20

      IFK Råneå 12/13 (hemma) F-12


      11:20
    • 11:00

      Bodens BK FF (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      IFK Luleå (borta) F-11


      12:30
    • 11:00

      P09 match i Boden P-10


      12:00
    • 13:00

      Rutviks SK (hemma) F-12


      14:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Gammelstads 9-manna cup P-11


      22:00
    • 00:00

      Gammelgårdens IF/Nyborgs SK (hemma) P-10


      02:00
    • 09:00

      Träning P-18


      10:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 11:00

      Bergnäset (borta) F-12


      12:00
    • 13:30

      Fikaförsäljning F-11


      15:30
    • 14:00

      Trångfors IF (hemma) F-11


      15:30
    • 14:15

      Seriematch mot Notas F-14


      16:15
    • 15:20

      Sammandrag P-16


      18:20
    • 15:50

      Träning P-15


      17:00
    • 18:45

      Träning Herr - Div 3


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam - Div 2/F17


      20:15
  • 17Mån
    v.25
    • 08:00

      Sommarfotbollsskola P-11


      00:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 16:50

      Träning F-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr - Div 3


      20:30
    • 19:00

      Notviken (borta) F-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 20:00

      Notvikens IK 3 (borta) Herr - Div 3


      22:00
    • 20:00

      IFK Luleå (borta) Dam - Div 2/F17


      22:00
    • 20:00

      Notvikens IK 3 (borta) P-09


      21:00
  • 18Tis
    • Heldag

      Sommarfotbollsskola P-11

    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Bilbingo F-11


      21:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:50

      Träning P-15


      19:00
    • 17:50

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:30

      Träning LSKib_P12/13


      19:30
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 18:45

      Träning Herr - Div 3


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:30

      Brändön (borta) F-12


      20:30
  • 19Ons
    • Heldag

      Sommarfotbollsskola P-11

    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-09


      18:00
    • 17:15

      IFK Luleå vit (hemma) F-13


      18:45
    • 17:30

      Fotografering P-16


      18:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      LAGFOTOGRAFERING P-15


      18:45
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:30

      Storfors AIK (borta) F-11


      20:00
    • 18:30

      Fotografering P-11


      19:30
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Gammelstads IF (hemma) Herrjuniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:00

      Lagfotografering F-12


      19:30
    • 19:30

      Lagfotografering P-12


      20:30
    • 20:30

      Fotografering med laget Damjuniorer


      21:00
  • 20Tor
    • 00:00

      Sommarfotbollsskola P-11


      15:00
    • 14:00

      Bergnäsets AIK (hemma) Damjuniorer


      16:00
    • 16:30

      Fotografering F-18


      17:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 16:45

      Fotografering F-15


      17:45
    • 16:50

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:50

      Träning P-15


      19:00
    • 17:50

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Lagfotografering P-09


      19:00
    • 18:00

      Fotografering F-17


      18:30
    • 18:30

      Träning LSKib_P12/13


      19:45
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 18:45

      Träning Herr - Div 3


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:00

      Lagfotografering F-14


      19:30
    • 19:30

      Lagfotografering P-14


      20:00
    • 20:00

      Fotografering F-11


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Träning P-18


      10:00
    • 09:30

      IFK Luleå (borta) P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 12:00

      FC Norrsken (hemma) F-11


      13:30
    • 12:00

      Seriematch Munksund P-11


      13:30
    • 13:30

      Hemmamatch mot LIRA P-12


      15:30
    • 14:30

      Älvsby IF Grön (hemma) P-13


      16:30
    • 15:50

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      Sammandrag Notviken F-16


      20:00
    • 16:30

      Bortamatch mot Gammelgården P-12


      19:00
    • 16:30

      Seriematch mot Gammelgården F-14


      18:00
    • 18:00

      Infjärdens SK (borta) Herr - Div 3


      20:00
  • 24Mån
    v.26
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 16:50

      Träning P-09


      18:00
    • 16:50

      Träning F-14


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:30

      Luleå Fotboll DFF 2 (hemma) Dam - Div 2/F17


      21:30
    • 19:30

      Boll-lisor uppdrag F-12


      22:30
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Gammelstads IF (hemma) P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:15

      Södra United (borta) P-13


      20:15
    • 18:30

      SIF/SAIF (borta) Damjuniorer


      20:30
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:45

      Träning Herr - Div 3


      21:15
  • 27Tor
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 16:50

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Brändöns IF (borta) F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:50

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Herrmatch P-11


      21:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:30

      Träning LSKib_P12/13


      19:45
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:30

      IFK Luleå Akademi (hemma) Herr - Div 3


      21:30
  • 28Fre
    • Heldag

      PITEÅ SUMMER GAMES P-15

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-10

    • 08:00

      Träning P-11


      00:00
    • 09:00

      Piteå summer games F-14


      00:00
    • 09:00

      Piteå Summer Games P-09


      00:00
    • 10:00

      Piteå summer games 2024 F-11


      00:00
    • 14:00

      Sandåkerns sk (hemma) F-12


      15:00
    • 16:00

      Pite Summergames P-12


      00:00
    • 16:00

      Piteå Summer Games F-10


      00:00
    • 17:00

      Träning Herrjuniorer


      18:00
    • 18:00

      ONS Rosa (hemma) F-12


      19:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Träning P-11

    • Heldag

      Piteå summer games F-14

    • Heldag

      Piteå Summer Games P-09

    • Heldag

      Piteå summer games 2024 F-11

    • Heldag

      Pite Summergames P-12

    • Heldag

      Piteå Summer Games F-10

    • 09:00

      Sammandrag P-16


      15:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 18:00

      Kvaløya Sk sort (hemma) F-12


      19:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Träning P-11


      22:00
    • 00:00

      Piteå summer games F-14


      15:00
    • 00:00

      Piteå Summer Games P-09


      21:00
    • 00:00

      Piteå summer games 2024 F-11


      15:00
    • 00:00

      Pite Summergames P-12


      17:00
    • 00:00

      Piteå Summer Games F-10


      17:00
    • 08:00

      Tverlandet IL (hemma) F-12


      09:00
    • 09:00

      Träning P-18


      10:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 15:50

      Träning P-15


      17:00