Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Luleå SK

Följ

Luleå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 12:00

      Gammelstads IF (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Träning F-11


      13:00
    • 15:00

      Gammelstads IF (borta) P-10


      16:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam - Div 2/F17


      21:30
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • Heldag

      LSK-CUPEN F-11

    • Heldag

      Domare LSK-cupen P-09

    • 08:00

      LSK-Cupen F-14


      19:00
    • 08:00

      LSK -Cup P-15


      17:00
    • 08:00

      LSK cupen P-11


      19:00
    • 09:00

      LSK cupen F-15


      17:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 14:00

      IFK Luleå (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      OhtanaPajala FF 2 (borta) Herr - Div 3


      16:00
    • 14:00

      Ohtana/Pajala FF (borta) P-09


      16:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:50

      Träning P-15


      19:00
    • 17:50

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam - Div 2/F17


      21:00
    • 19:45

      Träning Herr - Div 3


      21:30
  • 10Fre
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrjuniorer


      18:00
    • 17:00

      11-a manna match med P-09 och Jun P-10


      18:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Alvikscupen P-11


      00:00
    • 13:30

      Storfors AIK (hemma) P-13


      22:00
    • 14:00

      IBFF (hemma) P-10


      16:00
    • 15:00

      Lira BK (borta) F-10


      17:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Alvikscupen P-11


      21:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Föräldramöte P-17


      11:00
    • 12:00

      Gällivare SK (hemma) P-10


      14:00
    • 14:00

      Trångfors IF (hemma) F-13


      15:30
    • 14:45

      Värdar Herrmatch P-13


      19:00
    • 14:50

      Träningsmatch mot P14 P-15


      16:00
    • 15:00

      Lsk-P15 (hemma) P-14


      16:00
    • 15:30

      Bortamatch mot IFK Råneå P-12


      17:30
    • 15:50

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      Munksund Skuthamn SK (hemma) Herr - Div 3


      18:00
    • 18:00

      Fikaförsäljning F-11


      20:00
    • 18:30

      Sunderby SK/ Gammelstad IF (hemma) F-11


      20:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:50

      Träning P-15


      19:00
    • 17:50

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 20:00

      Vitå BK (borta) Herr - Div 3


      22:00
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Kick off F-11


      21:00
    • 17:30

      Seriematch Storfors P-11


      19:00
    • 19:00

      FC Norrsken (hemma) P-09


      21:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Sparbanken Nord Cup P-15


      19:00
    • 10:30

      Storfors AIK Vit (hemma) P-13


      12:30
    • 11:00

      Fikaförsäljning hemmamatch F-10


      14:00
    • 12:00

      Sunderby SK/Gammelstads IF (hemma) F-10


      14:00
    • 13:00

      Piteå IF FF/Piteå IF FF Akademi (borta) Herrjuniorer


      15:00
    • 13:45

      Värdar Herrmatch P-13


      18:00
    • 14:30

      Bortamatch mot IBFF/ÖIF P-12


      16:30
    • 15:00

      Ohtana/Pajala FF (hemma) Herr - Div 3


      17:00
    • 16:30

      Bergnäsets AIK (borta) P-10


      18:30
  • 19Sön
    • 09:30

      Hemmamatch mot BAIK P-12


      11:30
    • 09:30

      Lira Bollklubb (hemma) P-14


      11:30
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 11:00

      Fikaförsäljning hemmamatch F-10


      14:00
    • 11:30

      Älvsbyn (borta) F-12


      12:30
    • 12:00

      Trångfors IF (hemma) F-10


      14:00
    • 15:50

      Träningsmatch mot P16 P-15


      17:00
    • 16:00

      Trångfors IF - Boden (borta) Dam - Div 2/F17


      18:00
    • 16:00

      Träningsmatcher med P15 P-16


      17:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:20

      Teori F-14


      18:00
    • 17:50

      Träning P-15


      19:00
    • 17:50

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:30

      Domarutbildning P-10


      20:30
    • 18:30

      Domarutbildning för alla födda 2010 F-10


      21:00
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:30

      IFK Luleå Blå (borta) P-09


      21:30
    • 19:45

      Träning Herr - Div 3


      21:30
  • 22Ons
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:45

      Träning Damjuniorer


      18:00
    • 17:00

      Städarbete: Storheden P-09


      20:00
    • 17:00

      Städning ÅVC, Storheden P-13


      20:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:15

      Sävast AIF (borta) F-11


      20:45
    • 19:30

      Träning Dam - Div 2/F17


      21:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 15:30

      Träning P-15


      16:45
    • 17:00

      Fika/matchvärd Damjuniorer


      20:00
    • 17:45

      P-09 match borta mot Storfors P-10


      20:45
    • 18:00

      Storfors AIK (hemma) Damjuniorer


      20:00
    • 19:30

      Storfors AIK (borta) P-09


      21:30
  • 25Lör
    • 09:30

      Munksund-Skuthamns SK (borta) P-13


      11:30
    • 09:30

      Sammandrag F-15


      13:00
    • 10:15

      FC Norrsken svart (borta) F-12


      11:15
    • 12:00

      Coop cup match Älvsbyn P-11


      13:30
    • 12:00

      Notviken (hemma) P-14


      13:30
    • 13:15

      Sävast AIF vit (hemma) F-12


      14:15
    • 14:00

      Rönnskär Railcare IF (borta) Herr - Div 3


      16:00
    • 14:45

      Bodens BK (borta) F-12


      15:45
    • 16:00

      Storfors AIK (hemma) Dam - Div 2/F17


      18:00
    • 16:15

      FC Norrsken röd (borta) F-12


      17:15
  • 26Sön
    • 09:00

      Sammandrag 1 KALIX (Grupp C) P-15


      13:00
    • 09:00

      Träning P-18


      10:00
    • 09:30

      Hemmamatch mot IFK Luleå P-12


      12:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 11:00

      Sävast AIF röd (borta) F-13


      12:30
    • 11:00

      Sammandrag Hertsö IP F-16


      15:00
    • 13:00

      Munksund-Skuthamns SK (borta) F-10


      15:00
    • 13:00

      Träning Herrjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Gammelstads IF/Sunderby SK (hemma) P-10


      16:00
    • 15:30

      Seriematch mot Assi F-14


      17:00
    • 15:30

      Sammandrag BAIK 26/5 P-16


      18:20
    • 15:50

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      Hemmamatch mot Piteå FF P-12


      18:00
    • 18:00

      Seriematch Alvik P-11


      19:30
  • 27Mån
    v.22
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 16:50

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Städarbete: Sunderby ÅVC P-09


      20:00
    • 17:00

      Städning ÅVC, Sunderbyn P-13


      20:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning LSKib_P12/13


      19:30
    • 17:45

      Städningsuppdrag Damjuniorer


      20:45
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr - Div 3


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
  • 28Tis
    • 16:30

      Bilbingo Damjuniorer


      20:30
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:50

      Träning P-15


      19:00
    • 17:50

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:45

      Träning Herr - Div 3


      21:30
    • 20:00

      Lira BK (borta) P-09


      22:00
  • 29Ons
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 16:50

      Träning P-09


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Städning P-11


      21:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:00
  • 30Tor
    • 16:50

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:50

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:15

      Hertsöjoggen P-12


      19:15
    • 18:15

      Hertsöjoggen F-14


      19:15
    • 18:20

      Träning P-10


      20:35
    • 18:30

      Hertsöjoggen F-12


      19:30
    • 18:30

      Hertsöjoggen P-11


      19:30
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrjuniorer


      20:00
    • 19:45

      Träning Herr - Div 3


      21:30
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning Herrjuniorer


      18:00
    • 17:30

      Notvikens IK (hemma) P-09


      19:30
    • 18:30

      Piteå IF FF (hemma) P-10


      20:30
    • 19:00

      Trångfors IF (borta) F-11


      20:30
    • 19:15

      Gammelgårdens IF (borta) Damjuniorer


      21:15