Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Luleå SK

Följ

Luleå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 18:00

      Dammatch föräldrauppdrag och bollkallar F-11


      21:00
    • 19:00

      Lira BK (hemma) Dam - Div 2/F17


      21:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Mini-cup P-12

    • 10:00

      Gammelgårdens IF/Nyborgs SK (hemma) P-10


      12:00
    • 13:00

      Piteå IF FF Röd (hemma) P-13


      15:00
    • 14:30

      Ifk Luleå (hemma) F-12


      15:30
    • 14:30

      Hemmamatch mot Piteå IF FF Svart F-11


      15:30
    • 16:00

      IBFF (hemma) P-09


      18:00
    • 16:00

      Storfors AIK (hemma) F-09/10


      18:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 12:30

      Seriematch P-11


      14:30
    • 13:45

      Hemmamatch mot Storfors AIK F-11


      14:45
    • 13:45

      Piteå IF FF Vit (hemma) F-13


      15:45
    • 16:00

      FC Norrsken (hemma) F-09/10


      18:00
    • 18:00

      Intresseanmälan 2023/2024 LSKib_P14/15


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr - Div 4


      20:15
  • 4Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:15
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Utbildning: "Proffs på pengar" P-09


      18:45
    • 17:45

      Proffs på pengar F-09/10


      18:45
    • 17:50

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:15
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 19:45

      Träning Herr - Div 4


      21:15
  • 5Tis
    • 16:45

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:45

      Sävast AIF (borta) F-09/10


      19:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:50

      Match mot LSK P14 P-15


      19:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:15
    • 18:30

      Ifk Råneå (borta) F-12


      19:45
    • 19:30

      Träning Dam - Div 2/F17


      20:45
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Träning F-14


      14:00
    • 10:00

      Träning Dam - Div 2/F17


      11:15
    • 12:00

      Alviks IK (hemma) P-09


      14:00
    • 14:00

      IBFF (hemma) F-09/10


      16:00
    • 14:00

      Sunderby SK 2 (borta) P-13


      16:00
    • 15:00

      SAIK/PIF (borta) U16


      17:00
    • 15:00

      Fikaförsäljning F-11


      16:30
    • 15:30

      Hemmamatch mot IFK Kalix P-12


      17:30
    • 15:30

      Hemmamatch mot Haparanda FF F-11


      16:30
  • 10Sön
    • 09:00

      Seriesammandrag F-15


      12:00
    • 09:30

      Hemmamatch mot Notviken P-12


      11:30
    • 09:30

      Sammandrag F-14


      13:30
    • 11:00

      Sammandrag F-14


      15:00
    • 13:00

      Match HERTSÖ IP P-15


      18:00
    • 13:00

      Vittjärvs IK/Hedens IF 2 (borta) Herr - Div 4


      15:00
    • 13:00

      Träning F-09/10


      14:15
    • 13:00

      Träningsgrupp för ledarutbildning P-09


      15:00
    • 16:00

      Bortamatch mot Piteå IF FF F-11


      17:00
    • 17:30

      Hedens IF Gul (borta) P-10


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr - Div 4


      20:15
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Ifk Luleå (hemma) F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Lsk-P14 (hemma) P-14


      19:15
    • 18:00

      Match mot P14 P-15


      19:15
    • 19:00

      Proffs på pengar F-09/10


      20:00
    • 19:00

      Träning LSKib_P10


      20:30
    • 19:00

      Träning LSKib_P08/09


      20:30
    • 19:00

      Information av Swedbank P-10


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam - Div 2/F17


      20:45
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 18:00

      Överkalix IF (hemma) F-09/10


      20:00
  • 16Lör
    • Heldag

      Prova på 9 mot 9 F-11

    • 08:00

      Boden BK cup P-11


      19:00
    • 08:30

      7 mot 7 F-14


      13:30
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:20

      IFK Arvidsjaur FK (borta) F-12


      11:20
    • 11:30

      Kiruna FF (borta) F-09/10


      13:30
    • 11:45

      Sävast AIF (hemma) P-10


      13:45
    • 13:05

      IFK Luleå, vit (hemma) F-12


      14:05
    • 15:00

      Dammatch föräldrauppdrag samt bollkallar F-11


      18:00
    • 15:50

      Bodens BK (borta) F-12


      16:50
    • 16:00

      Skellefteå FC (hemma) Dam - Div 2/F17


      18:00
  • 17Sön
    • 09:15

      BBK Cupen F-14


      13:35
    • 09:30

      Seriesammandrag F-15


      11:45
    • 10:00

      Sammandrag JIAB Vallen Bergnäset P-16


      15:00
    • 14:00

      Storfors AIK (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Hemmamatch mot Sävast P-12


      18:00
    • 16:00

      Öjeby IF (hemma) F-13


      18:00
    • 16:45

      Seriematch Piteå IF lag 2 P-11


      18:45
    • 17:30

      Hemmamatch mot Lira BK gul F-11


      18:30
    • 18:45

      Träning Herr - Div 4


      20:15
    • 19:00

      Träning LSKib_P10


      20:30
    • 19:00

      Träning LSKib_P08/09


      20:30
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:30

      Lira BK Blå (hemma) P-13


      19:30
    • 17:45

      Träning P-12


      19:15
    • 17:50

      Träning F-14


      19:00
    • 18:30

      Piteå IF FF Vit (borta) F-09/10


      20:30
    • 19:00

      Bergnäsets AIK (borta) U16


      21:00
    • 19:00

      Träning LSKib_P08/09


      20:15
    • 19:00

      Träning LSKib_P10


      20:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:45

      Avslutning Olearys P-12


      19:00
    • 18:00

      IFK Luleå Vit (borta) P-09


      20:00
    • 19:00

      Bergnäsets AIK (hemma) Dam - Div 2/F17


      21:00
  • 23Lör
    • 09:15

      Seriematch Sunderbyn P-11


      11:15
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:20

      Bergnäsets AIK (hemma) F-09/10


      12:20
    • 12:30

      Fikaförsäljning F-11


      15:00
    • 13:00

      Öjeby IF (borta) Herr - Div 4


      15:00
    • 13:00

      Hemmamatch mot Munksund-Skuthamns SK F-11


      14:00
    • 13:00

      Munksund-Skuthamns SK (hemma) P-13


      15:00
    • 13:40

      Råneå/Rutvik Gul (borta) F-09/10


      14:40
    • 15:00

      IFK Luleå Blå (hemma) P-10


      17:00
    • 16:00

      Rutvik/Råneå blå (hemma) F-09/10


      17:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 19:30

      Träning Dam - Div 2/F17


      20:45
  • 27Ons
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Städning Sunderbyn P-09


      19:00
    • 17:00

      Städning Lumires anläggning, Sunderbyn P-13


      20:00
    • 17:50

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Lira BK (hemma) F-09/10


      20:00
    • 18:45

      Träning Damjuniorer


      20:00
    • 19:30

      IFK Luleå/IFK Luleå Akademi (hemma) U16


      21:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • Heldag

      Northern Elite Trophy Skellefteå - Intresseanmälan P-09

    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Kågedalens AIF (hemma) F-09/10


      18:00
    • 17:00

      Avslutning på Pinchos F-14


      18:00
  • 30Lör
    • 10:00

      Ersmarks IK (borta) F-09/10


      11:00
    • 10:00

      Föräldramatch P-16


      11:00
    • 10:00

      Lira BK (borta) P-14


      15:10
    • 11:00

      Föräldramatch P-10


      12:00
    • 16:00

      Älvsby IF (hemma) Dam - Div 2/F17


      18:00
    • 17:00

      BK Örnen (hemma) F-09/10


      18:00